Menu

Nasz blog

Jack Lives Here

Jack Daniel's w Sport Corner

Legendarna amerykańska whiskey, produkowana od XIX wieku. Filtrowanie przez warstwę węgla drzewnego nadaje whisky Jack Daniel’s specyficzny, łagodny smak.

Piwna rewolucja

Dla kibiców wybierających się do Restauracji Sport Corner przygotowaliśmy w ofercie piwa z amerykańskiego browaru Brooklyn. Zapraszamy!

Najbliższe wydarzenia w Sport Corner

Eliminacje Ligi Europy w Sport Corner❗ Dlaczego warto nas odwiedzić: ➡całkowicie nowy bar z wyśmienitym piwkiem ➡nowe telewizory ➡wygodne loże z fotelami i sofami ➡nowe burgery i pyszna pizza ➡dla znudzonych dart, bilard i piłkarzyki ➡kącik dla dzieci Liga Europy UEFA 2019/2020 – 49. sezon drugich w hierarchii i pod względem prestiżu międzynarodowych, klubowych rozgrywek […]

Złap Bonus

BestBonus jest serwisem internetowym skupiającym lokalnych handlowców i usługodawców na Podhalu. Jest idealnym miejscem od którego warto zacząć swój pobyt pod Tatrami. Dzięki wykorzystaniu kontaktów firmy i skali jej działalności, BestBonus oferuje konsumentom ogromny wybór najlepszych okazji z całego regionu. Klienci odnajdą tutaj wszystko to co najlepsze ma do zaoferowania Zakopane i nie tylko. Mogą […]

Guinness dla kibica

Dla kibiców wybierających się do Restauracji Sport Corner przygotowaliśmy w ofercie piwo Guinness. Zapraszamy!    

Kamery w Zakopanem

Zakopane live! obraz z kamer umieszczonych na Krupówkach, w Tatrach i w innych atrakcyjnych miejscach Zakopanego. Filmiki i panoramy sferyczne miasta. TLE – Tatra Life Eye>>> Zapraszamy!