Staro Izba

Zapraszamy Państwa do restauracji "Staro Izba" mieszczącej się w środkowej części ulicy Krupówki. Wnętrze tego lokalu zostało wykonane na wzór starej góralskiej izby. Drewniane wnętrze odwzorowuje doskonale najlepsze przykłady regionalnego budownictwa rodem z Podhala i Orawy. Bar przy bielonym wiejskim piecu, do tego kominek, wiekowe krzesła-tworzą iście domową atmosferę. We wnętrzu restauracji możemy obejrzeć zewnętrzną ścianę domu zbudowanego w stylu orawskim, z charakterystyczną wyżką, na której nagromadzono poduchy, cebrzyki, beczułki i moc wszelkich domowych sprzętów, słowem jak w góralskiej izbie.
W weekendy, a w sezonie letnim i zimowym wieczorami przygrywa kapela góralska. Specjalnością naszej kuchni jest, żeberko zapiekane z cebulą, podawane na drewnianym półmisku z dodatkiem sosów, kaczka pieczona w owocach podawana z żurawiną, moskol z masłem czosnkowym, kotleciki jagnięce, oraz wiele innych mięsiw i napitków charakterystycznych dla naszego regionu.

Fachowa obsługa, bogate menu oraz swojski klimat restauracji dostarczą Państwu wielu miłych wrażeń.


RESTAURACJA "STARO IZBA"
ul. Krupówki 28
34-500 Zakopane

tel. +48 18 20 133 91, 601 95 93 90
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Odwiedź stronę www | Lokalizacja

 
Polub nas na Facebooku
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjski

Z przyjemnością informujemy, iż wszystkie nasze regionalne Restauracje otrzymały Certyfikat "Regionalnej Karczmy Małopolski 2013" w ramach projektu "Małopolska Trasa Smakoszy"

Restauracja rodzinna, sportowa

Kontakt telefoniczny

+48 18 20 161 40

Możesz skontaktować się z nami również pisząc na adres: biuro@restauracjezakopane.pl