Karczma po Zbóju

Zapraszamy do "Karcmy Po Zbóju" największej restauracji regionalnej na Krupówkach! Lokal stylizowany jest na wzór góralski. Ściany wykończone płazami ze starych chat góralskich, dwa kominki wzniesione z cegły i kamienia łamanego, oraz liczne elementy regionalne tworzą niepowtarzalną atmosferę.Wieczorami przygrywa kapela góralska zapewniająca jedyny w swoim rodzaju klimat. W "Karcmie Po Zbóju" znajdą państwo przeszklony ogród zimowy na parterze, a na pierwszym piętrze drink bar z widokiem na Krupówki. Dla najmłodszych naszych gości przygotowaliśmy na ogrodzie zimowym kącik dziecięcy, a w okresie letnim na zewnątrz lokalu mały plac zabaw.

Oferujemy Państwu kuchnie staropolską i góralską...serwujemy wszystko to, co potrzebne by delektować podniebienie podhalańskim klimatem! Zapewniamy miła i fachową obsługę.


KARCMA PO ZBÓJU
ul. Krupówki 22
34-500 Zakopane

tel: +48 18 20 161 40
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Odwiedź stronę www | Lokalizacja

 
Polub nas na Facebooku
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjski

Z przyjemnością informujemy, iż wszystkie nasze regionalne Restauracje otrzymały Certyfikat "Regionalnej Karczmy Małopolski 2013" w ramach projektu "Małopolska Trasa Smakoszy"

Restauracja rodzinna, sportowa

Kontakt telefoniczny

+48 18 20 161 40

Możesz skontaktować się z nami również pisząc na adres: biuro@restauracjezakopane.pl